Privaatsuspoliitika

ViOL Solutions OÜ jaoks on oluline kaitsta meie klientide isiklikke andmeid. Kõik Viol.ee internetitegevused on kooskõlas Euroopa õigusaktidega (EU Direktiiv 95/46/EC, 2002/58/EC ja Lepingu Konventsioonid ETS 108, ETS 181, ETS 185, ETS 189) ja Kesk- ja Ida Euroopa riikide õigusaktidega. See privaatsuse poliitika juhib andmete haldust, mida oleme Teie kohta on kogunud Teie külastamisel meie kodulehekülgi.

ViOL Solutions OÜ vastutab kliendi isikuandmete eest, mis esitatakse ostude sooritamisel ning neid kasutatakse vaid tellimuse täitmisel ja kliendisuhte hoidmisel.

Isiklikud andmed on informatsioon, mis identifitseerib Teid, näiteks: Teie nimi, Teie aadress, e-mail või postiaadress. Viol.ee ei kogu Teilt andmeid, välja arvatud juhul kui Te spetsiifiliselt neid avaldate, näiteks tellides tooteid. Andmeid kasutatakse tellimuse täitmiseks, arve saatmiseks ning kauba saatmiseks. Vastavalt vajadusele jagame andmeid oma partneritega, kes puutuvad tellimusega kokku nagu näiteks transpordi ettevõtted, majandustarkvara, makselahenduste partnerid ja liisingu ettevõtted. Tellimusega seonduvaid andmeid hoiustame seadusest tulenevatele tähtaegadele vastavalt.

ViOL Solutions OÜ kasutab Teie isiklikke andmeid vaid kodulehekülje tehnilise administratsiooni eesmärkidel, et tagada Teile juurepääs eri informatsioonile ja üldiseks suhtluseks teiega.

Kui Te sisenete Viol.ee koduleheküljele, salvestatakse üldised, mitteisiklikud andmed automaatselt (Kasutatav interneti brauser, külastuste arv, keskmine leheküljel veedetud aeg, sirvitud leheküljed). Seda infot kasutatakse lehekülje atraktiivsuse hindamiseks ja lehekülje sisu ja funktsionaalsuse parandamiseks. Neid andmeid ei töödelda edasi ega edastata kolmandatele isikutele.

TURVALISUS

ViOL Solutions OÜ hoolitseb Teie andmete turvalisuse eest. Teie andmed on kohusetundlikult kaitstud kadumise, hävinemise, moonutamise/võltsimise, manipuleerimise ja volitamatu juurdepääsu või volitamatu avalikustamise eest.

Ostjal on igal ajahetkel õigus võtta andmete turunduslikuks kasutamiseks antud nõusolek tagasi, saates Viol-le vastavasisulise e- maili või edasiste otseturustuspakkumiste saamisest keeldumiseks järgides tema e- postile aadressile saadetud otseturustuspakkumises olevat juhist.

KÜPSISED

Küpsis on veebilehe külastamisel teie arvutisse või seadmesse salvestatav väike fail, mis hoiab meeles teie tegevusi ja eelistusi (näiteks sisselogimine, keelevalik jms). Nii ei pea te veebilehte korduvalt külastades või teisele lehele liikudes oma eelistusi uuesti sisestama.

Te saate küpsiseid blokeerida, kui aktiveerite oma brauseris kõigi või osade küpsiste paigaldamist keelavad seaded. Küpsiste blokeerimisel ei pruugi te aga saada ligipääsu meie veebilehe mõnele osale, funktsioonile või veebilehele tervikuna.

Jätame endale õiguse käesolevat küpsiste poliitikat igal ajal muuta. Muudetud küpsiste poliitika avaldame oma veebilehel tõstes vajadusel sellekohase teate brauseris esile.

JURIIDILISED ANDMED

ViOL Solutions OÜ

Harju maakond, Maardu linn, Vana-Narva mnt 5c, 74114

Reg. Nr. 14915743

aadress

kliendidele

tööotsijatele

© Made with passion by E-Agentuur.